Daha çok hint ve pakistan dizilerini sizlere sunabilmemiz için İngilizce çeviri yapabilecek gönüllü arkadaşlar aranıyor! Yorumlardan bize ulaşabilirsiniz!
sms onay
takipçi satın al

438 Görüntülenme
sms onay
takipçi satın al
Captain Marvel İzle
6.9 IMDB Puanı

Captain Marvel İzle

  • Yapım Yılı 2019
  • Ülke
Yönetmen Anna Boden, Ryan Fleck
Oyuncular Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn
Captain Marvel İzle, Captain Marvel Türkçe Altyazılı İzle, Captain Marvel Türkçe Dublajlı İzle, Askeri bir pilot olarak mesleğine devam eden Carol Danvers’ın komutanı Marvel ışık hızında bir uçak motoru keşfeder. Bu ışık hızındaki motoru denedikleri esnada Kree askerleri denilen uzaydan gelen birtakım yaratıklar tarafından saldırıya uğrarlar ve uçak düşer. Uçak kazasının ardından yaralanmış olan Marvel, Kree askerleri tarafından öldürülür. Carol ise askerlerin onu öldüreceğini bildiğinden dolayı ışık hızı motorunu patlatır ve foton enerjisi denilen müthiş bir enerji açığa çıkar. Çıkan patlamada, bu foton enerjisini Carol’ın bedeni emer ve enerji, bedeniyle bütünleşir. Baygın haldeki Carol’ı, Kree askerleri kaçırıp gezegenlerine götürür. Orada Carol’ın hafızasını silip ona kendileri için çalışmasını sağlayan Kree askerleri, Carol’ın gücünü kullanmaya başlar.


Skrull adındaki bir gezegene gidip Skrull ırkını yok etmesi emredilen Carol, Skrull’lar tarafından tutsak alınır. Skrull ırkı, bedenin fizyolojik özelliklerini tanımlayabilecek yeteneğe sahip olduklarından, Carol’ın bir insan olduğunu ve Dünya’ya ait olduğunu anlarlar. Kree gezegenini yöneten Yüksek Zeka isimli sistem tarafından Carol’ın hafızasının silindiğini fark eden Skrull’lar, Carol’a içinde bulunduğu durumu anlatırlar. Carol ilk başta Skrull’lara inanmasa da daha sonra onların bu savaştaki kötü olan taraf değil de iyi olan taraf olduğunu anlar. Kree’lerin ona yaptıklarından sonra Skrull’ların tarafında yerini alan Carol bundan sonra Kree’lere karşı savaşacaktır.

Resimler 2